Подія

Дивні пропозиції для туристів

Written By: admin - Жов• 28•10


Зараз, при достатній кількості грошей, можна побачити будь-яку країну, будь-який острів. Ви можете потрапити в будь-яку точку на карті, аби тільки захотіти. Безліч туристичних компаній займаються задоволенням потреб туристів, і пропонують самі фантастичні подорожі. Наприклад, навіть є пропозиція від приватної компанії, що пропонує подорож на Місяць. Крім цього, є не менш фантастичні варіанти відпочинку.

Подорож до Місяця

Звичайно, відвідати поверхню Місяця ніхто не пропонує, на жаль – але пролетіти поруч із супутником Землі можна, подібним типом космічних подорожей займається компанія Space Adventures. Політ займає близько семи днів, на швидкості до 35 тисяч кілометрів на годину. За цей час мандрівник може бачити зорі, освітлений бік Місяця (дуже близько) і Землю з відстані в півмільйона кілометрів. Кандидати повинні пройти тренування, термін – 4 місяці, і потім вже можна летіти. Два вільних місця в космічному кораблі доступні за ціною в 100 мільйонів доларів кожне.

Відпочинок за мільйон доларів

За такі кошти можна купити непоганий особняк, а можна відпочити в готелі Emirates Palace resort, побудованому в Абу Дабі. Це не лише проживання в готелі, а й кілька подорожей, пропонованих в даному туристичному пакеті. За мільйон доларів ви зможете відпочивати цілий тиждень, за яку вам покажуть безліч чудес Сходу і запропонують виткати власний килим.

Ця пропозиція вже занесена до Книги Рекордів Гіннеса як найдорожча в світі.

Відпочинок зі свинями


Так-так, справа йде саме таким чином. Правда, відпочивати зі свинями – не зовсім вірно підібране словосполучення. Це пакет для туриста, в який входить і заплив з свинками. Є місця, де туристам пропонують плавати з дельфінами – ну, а так ви можете плавати зі свинями. Виявляється, свині дуже люблять плавати, і такі водоплавні свинки – чистюлі ще ті.

Відпочинок в парку ліліпутів

Якщо комусь хочеться відчути себе Гулівером, можна відпочити в парку, який населений маленькими людьми. У цьому ж парку багато будинків теж маленькі, так що може скластися враження, що ви дійсно потрапили до ліліпутів у чарівній країні. Цей парк розташований на півдні Китаю, і стає все більш відомим серед туристів.

Подорож до Афганістану

Незважаючи на те, що в цій східній країні до цих пір іде, війна – деякі туристичні агентства пропонують можливість відвідати Афганістан з розважальною метою. Туристам пропонують відвідати різні архітектурні витвори, які вважаються надбанням людства. Крім того, можна відвідати древеніе міста і місця, де люди жили тисячі років тому. Так, це може бути небезпечно, але багатьох небезпека приваблює.

Підводний відпочинок

Ні, мова не йде про комфортний підводний готель – мається на увазі підводне бунгало. Жити доведеться в невеликій кімнаті, де є ліжко, туалет, пристрій для поглинання вуглекислого газу й велосипед, який призначений для тренувань, і, одночасно – для вироблення електрики. Частина електрики виробляється сонячними батареями, виведеними над поверхнею води, так що недоліку в електриці як ніби не повинно бути. Їжу відпочиваючим доставляють аквалангісти.

За матеріалами xage.ru

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь