Подія

Найбільші в світі…

Written By: admin - Вер• 22•10

Колись задумувалися, що в природі є найбільшим? В цій статті публікуємо те, що раніше не публікувалося. Найбільший краб, найбільша в світі плитка шоколаду, найбільша жіночі груди (натуральні). Про все це – в продовженні.

Найбільша порція смажених курчат

Свій ювілей компанія Kentucky Fried Chicken відзначила з розмахом – окрім виступів артистів і іншого, для залучення уваги до цієї події компанія привезла з собою найбільшу в світі порцію смаженого курчати – ця порція важила більше тонни. Можете уявити, наскільки задоволені були люди, які відвідали свято. От би і вітчизняним виробникам проводити щось подібне.

Найбільша натуральні груди …

належить Нормі Стітц, чиє справжнє ім’я – Анні Хокінс-Тернер. Ця жінка народилася в Атланті, штат Джорджія, США. Вона вперше з’явилася на сторінках одного з журналів в 1994 році, після чого і інші видання терміново почали публікувати фотографії Норми. Все тому, що виявилося, що величезна кількість чоловіків розкуповують журнали з її фото відразу після їх появи на прилавках.

У 1999 році Книга Рекордів Гіннеса визнала, що у Норми дійсно найбільші натуральні груди у світі. Кожна половина важить близько 12 кілограмів, так що жінці доводиться нелегко.

Найбільша плитка шоколаду

Це витвір кулінарного мистецтва було створено вірменської компанією Grand Candy. Вага плитки склала близько 4 тонн, що і було зафіксовано робітниками Книги Рекордів Гіннеса. До цих пір цей рекорд не побитий. Для презентації свого виробу була проведена церемонія за участю всіх творців цих ласощів. Мабуть учасникам церемонії ще довго не хотілося пробувати шоколаду.

Найбільший краб (і членистоноге взагалі)

Цього краба називають Crabzilla за аналогією з Годзиллою. Немає нічого дивного – адже краб на вигляд як японський краб-павук (лат. Macrocheira kaempferi), який зображений на фото, не просто великий, а дуже великий. Розмах його лап складає близько 4 метрів, так що це дійсно найбільший з відомих нам крабів . Можна тільки уявити, скільки в ньому м’яса. Доречі, такі краби живуть на глибині більше 300 метрів, так що спіймати їх не так і легко.

Найбільша золота “рибка”

Буде правильніше сказати не рибка, а рибище – адже вага цього карпа-коі, пофарбованого в золотистий колір, складає більше 13 кілограмів. Все це виглядає, як зроблене в фотошопі, але повірте, це реальна риба! Доречі, коропи коі живуть дуже довго, а їх вартість може становити кілька тисяч доларів.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь