Подія

Найвідоміші останні фотографії

Written By: admin - Гру• 10•10

“Останні” – значить отримані перед самою смертю того, кого фотографували, або того, хто фотографував. Деякі з таких фотографій є набагато відомими, ніж інші. І справа навіть не в тому, що на таких фотографіях здебільшого зображені знаменитості – просто такі фото завжди залишають особливе враження, тому вони є дуже відомими.

Джон і Джеки Нілл

13 січня 2005 тіла подружжя, були знайдені на пляжі Таїланду. Це були чергові жертви цунамі, що обрушився ледь не на половину земної кулі 26 грудня 2004. На диво, хоча камера і постраждала, картка пам’яті залишилася вцілілою, і фотографії були скопійовані на комп’ютер після виявлення фотоапаратів подружжя. Остання фотографія, як бачимо – початок того самого цунамі, яке вбило безліч людей, включаючи подружжя Нілл.

Білл БіггартФотожурналіст Білл Біггарт висвітлював події 11 вересня 2001 року, коли були знищені вежі-близнюки Всесвітнього Торгового Центру. Чотири дні потому тіло Біггарт було упізнано, а з ним були знайдені і фотокамери, передані його дружині. Як і в попередньому випадку, карти пам’яті у фотоапаратах не постраждали, і фотографії можна було зберегти на ПК. Одна з карт пам’яті містила 150 знімків, що є ілюстрацією до подій того нещасливого дня. Остання фотографія була отримана о 10 годині 28 хвилин, а о 10.30 обвалилася будівля.

Елвіс ПресліЦе його останнє фото, отримане 16 серпня 1977 року в 12.28. Знімок був отриманий при в’їзді Преслі на свою садибу. Трохи пізніше Преслі був знайдений на підлозі своєї ванної кімнати своєю нареченою. Смерть була зафіксована о 15.30. Лікарі припускають, що причиною смерті Елвіса Преслі міг бути кодеїн, який йому дав його дантист 15 серпня при лікуванні одного з зубів, як знеболюючий засіб. Як виявилося, у Преслі яскраво виражена алергічна реакція на деякі з лікарських препаратів, включаючи той самий кодеїн.

Адольф ГітлерЦе остання з відомих фотографій Гітрела, яка була отримана за два дні до його смерті. Тут Гітлер стоїть на виході з бункера, спостерігаючи за подіями навколо. Через пару днів Гітлер і його дружина Єва Браун, з якою він одружився в той же день, вчинили самогубство. Цікаво, що перед самогубством Гітлер цікавився у лікаря, який найбільш надійний спосіб самогубства. Той порекомендував йому проковтнути капсулу з ціанідом і вистрілити собі в голову. Гітлер так і вчинив.

Альберт ЕйнштейнЦе остання з фотографій великого вченого, отримана в березні 1955 року. Відомо не так багато деталей, які стосуються цього знімка. Імовірно, знімок був зроблений у власному маєтку вченого, розташованого неподалік від Прінстона, Нью-Джерсі. Місяць по тому, 17 квітня, 1955 року, великий учений помер через несподівану аневризми аорти. У момент смерті йому було 76 років.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь