Подія

Новий телефон від Puma Phone

Written By: admin - Тра• 22•10

Любителі і професіонали спорту приємно здивовані новинкою від Puma. Нововведення стосується не спортивної форми та взуття, а смартфона нового покоління. Sagem Wireless і Puma в технології виробництва телефонів зробили гігантський крок вперед, замінивши звичну підзарядку на бездротову енергією від сонячних променів. Непомітна чутлива панель на задній частині корпусу смартфона функціонує саме з цією метою.

Стандартні технічні можливості смартфона, такі як наявність 3,2-мегапіксельної камери, відеокамери, що дозволяє робити 2-годинну відеозйомку, не поступаються прийнятим стандартам якості.

Про те, що спорт – це життя, Puma не забула нагадати у своєму творінні Puma Phone. Вдосконалений таймер-секундомір дозволяє тепер проводити тренування на високому професійному рівні.

Любителям легкої атлетики буде імпонувати вбудовані контролер бігу і крокомір. А наявність GPS не дозволить вам заблукати.

Ранкова пробіжка пройде комфортно, підбадьорює гарним звучанням музики.

За даними imhoblog.ru

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь