Подія

Природні чудеса світу

Written By: admin - Січ• 14•11

Природа продовжує нас радувати своїми чудесами, на цей раз геологічними формаціями, рівних яким немає. Людина, при всьому його умінні, просто нездатна створити нічого подібного – ані за розмахом, ні за красою та художньою цінністю. Загалом, залишається тільки дивуватися, як прості каміння, вода, інші матеріали і фізико-хімічні реакції створили те, що ми можемо бачити в цьому огляді. Дива та й годі!

Pamukkale

Про це унікальне місце в Туреччині знають багато хто, напевно, деякі з вас бували там, і дивувалися чудесам Pamukkale. Чиста вода і вапняк виглядають як твір талановитого скульптора, який працював у компанії з такою ж талановитими дизайнером. Вода тут тепла, навіть гаряча, завдяки наявності декількох гарячих джерел. Вода насичена карбонатом кальцію, який, відкладаючись, і призводить до формування білосніжних терас.

Льодяні гори Антарктики

Ці гори формуються на вершині вулкана Еребус, одного з найбільших активних вулканів на Землі. Над рівнем моря цей вулкан височить приблизно на 4 кілометри. Гарячий газ виходить Еребуса, що призводить до формування химерних пагорбів і міні-гір, що складаються з льоду. Ці утворення самі по собі схожі на вулкани, оскільки з їх верхньої частини виходить газ.

Fly Geyser, США

Розташований в Неваді гейзер, який отримав назву “Fly Geyser”, змінив навколишню місцевість до того, що це місце можна прийняти за поверхню іншої планети, настільки тут все незвичайно виглядає. Цікаво, що земля, на якій розташовується гейзер, приватна, так що далеко не всі бажаючі можуть відвідати це чудо світу.

Скали Kasha Katuwe

Ці скелі виглядають так, ніби їх обробляла людина. Насправді, форму їм надали регулярні виверження вулканів, які відбувалися 6-7 мільйонів років тому в цій місцевості. Висота скель коливається від пари метрів до 50 метрів.

Долина Місяця

Ischigualasto, або “долина Місяця”, розташована у віддаленому регіоні Аргентини. Місце відоме серед жителів як долина, де можна знайти власний Місяць. І правда, камені круглої форми тут дійсно схожі на невеликі місяці. Така форма була отримана в результаті довгої роботи вітру і перепаду температур, що впливає на відносно м’які гірські породи.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь