Подія

Самі незвичайні готелі світу

Written By: admin - Січ• 14•11

Готелів в будь-якій країні світу достатньо – це досить вигідний бізнес, і зрозуміло, що готелі продовжують будувати і добудовувати. Проблема в тому, що стає все більше готелів, схожих один на одного, і деякі власники готельного бізнесу намагаються будувати готелі, які є унікальними – по дизайну, стилю обслуговування, харчуванню або того й іншого разом. У цьому огляді пропоную оцінити найбільш неймовірні готелі.

Dog Bark Park Inn

Це група готелів, яка стилізована під собак. Так виглядають і будівлі готелів, і всередині все пов’язано з цими чотирилапими братами. Наприклад, багато елементів декору теж стилізовані під собак, включаючи килимки, фігурки на стінах, картини та інше. Що ж, любителям тварин це має подобатися.

The Inntel Hotel

Неймовірна група готелів, кожен з яких являє собою ніби будиночки, поставлені один на одного. Розробляла дизайн готелю компанія WAM Architecten, що займається подібними проектами. Варто відзначити, що найбільший готель в даній групі має 11 поверхів, це 40 метрів у висоту. Кількість номерів складає 160 – не так багато для такої будівлі.

Hamster Hotel

Це вже зовсім неймовірний готель, який побудований нібито для величезного хом’ячка. Знаходиться він у Франції. Вартість проживання в цьому готелі становить 99 євро за ніч, що не так вже й мало, погодьтеся. Постояльці можуть відчути себе хом’ячками, покружлявши в колесі. До речі, цей готель був побудований на базі будівлі 18 століття, який змінили до невпізнання. Напевно, живуть в ньому ті, кому хочеться чогось зовсім незвичайного.

V8 Hotel

Цікавий готель, розташований у Німеччині, і стилізований під автомобільну тематику. Тут все нагадує нам про автомобілі – сам готель, ліжка, столи, кімнати. Незважаючи на це, жити в ньому досить зручно, як стверджують постояльці. У всякому разі, бензином тут не пахне.

Tianzi Hotel

Тематичний готель, побудований в 2001 році, і виконаний в істинно китайському стилі. Усього тут 10 поверхів, але за зовнішнім виглядом не можна сказати, що це готель. Більше схоже на гігантські скульптури. До речі, цей готель занесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільша “будова-картина”.

Corona Save the Beach Hotel

Цей готель розташований в Італії, і він дійсно унікальний. Справа в тому, що він побудований зі сміття, що було знайдене на пляжах Італії. Створений німецьким архітектором HA Schult. Усього в готелі п’ять номерів і ресепшн. До речі, маса сміття, яка пішла на будівництво готелю – 12 тонн.

Nhow Berlin

Цей готель найбільше підходить для музикантів та любителів музики. Стіни і стелі готелю прикрашені музичним обладнанням, гітарами та іншим. Крім того, архітектура готелю, за словами його творця, представляє “музичну абстракцію “. Килимки та шпалери кімнат також містять музичні символи, а також абстракції, які стилізовані відповідним чином.

9h Hotel

У 1979 році в Японії був побудований перший капсульний готель, де немає номерів, а є капсули, які і являються кімнатами. В даний час в Японії кілька таких готелів, і найбільш сучасним є 9h. Не дивлячись на розміри, відпочивати в номері досить зручно, як стверджують постояльці.

Pavillon des Lettres Hotel

Готель, розташований у Франції, є першим у світі готелем, стилізованим під літературний стиль. Архітектори, які його створили, збираються побудувати кілька таких будівель по всьому світу. Варто відзначити, що дизайн готелів легкий, можна сказати, навіть “повітряний”. Всі номери мають звукову ізоляцію, для того, щоб можна було спокійно почитати, ні на що не відволікаючись.

The Salt Hotel

Подібні готелі будуються по всьому світу, але тільки цей цілком створений з солі – соляні “цеглини”, соляний дах та інше. Побудований цей готель в Болівії, і розташований на відомій соляної долині. Навіть підлога вкрита соляними гранулами. У Болівії є сезон дощів, після чого доводиться перебудовувати готель, адже частину будівельного матеріалу з солі розмивається.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь