Подія

Серветка з мікрофібри не залишає слідів

Written By: admin - Бер• 18•10

— Маю серветки з мікрофібри окремо для ванної, кухні й дзеркал. Не уявляю, як раніше без них прибирала, — каже львів’янка 27-річна Наталя Мовчан. — Двоє дітей-дошкільнят зашуровують стіл, дзеркала шафи так, що нічого не видно. А з цими ганчірками навіть порошків ніяких не потрібно. Шурнула — і все блищить.

У магазинах та супермаркетах побутової хімії найшвидше розкуповують серветки та рушники для полірування меблів, побутової техніки і дзеркал. Можна придбати також для чищення скляних виробів, рідкокристалічних екранів, посуду й автомобілів.

— Мікрофібра — це тканина з волокон, тонших від людської волосини у 100 разів, — розповідає продавець Уляна. — У ній мільйони пор, які добре вбирають порох і затримують усередині. Ганчірки можна використовувати сухими, вологими або із засобами для чищення. Тканина не рветься, не линяє та не зсідається. Якщо мікрофібра починає залишати сліди на поверхнях, то її достатньо випрати й висушити. Можна вручну чи у пральній машині при температурі 60 градусів. Відбілювачів та ароматизаторів краще не додавати.

Залежно від розміру серветка з мікрофібри коштує від 13 до 30 грн.

За даними gazeta.ua

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь