Подія

Сміх найкращі ліки від стресу та депресії

Written By: admin - Жов• 04•10

Чи замислювалися ви хоча б раз над тим, яку роль у нашому житті відіграє сміх? Напевно далеко не кожен ставив собі це питання. Але сміх відіграє чималу роль в нашому житті. Завдяки сміху дуже серйозні і безнадійні на перший погляд проблеми раптом стають не такими вже і страшними, поганий настрій зникає саме по собі, депресія припиняється і на горизонті знову з’являється якась надія.

У суєті буднів ми змушені часто поєднувати роботу, сім’ю, вирішувати проблеми. У результаті так мало часу залишається на розваги і відпочинок, що призводить до накопичення стресу і погіршення нашого здоров’я.

Для того щоб поліпшити наш емоційний і фізичний стан, психологи всього світу наполегливо радять більше жартувати.

Зрозуміло, що самостійно просто так з себе сміх не «видавиш», особливо в тих випадках, коли здається, що гірше вже й бути не може. Для того щоб підняти самим собі настрій, рекомендуємо:

Найчастіше дивитися комедії або фільми, які викликають у вас лише позитивні емоції.

Намагайтеся якомога частіше дивитися комедії (як ваші вже давно улюблені, так і нові), а для того щоб сміху було більше, кличте друзів і дивіться фільм разом.

По можливості ходіть на комедії в театрі, КВК, комедійні постановки. У великій аудиторії ми частіше будете сміятися, ніж сидячи біля телевізора дома. Сміх допоможе вам хоч на час забути про ваші проблеми, позбутися негативних емоцій, що в будь-якому випадку благотворно відбитися на вашому самопочутті.

Дозволяйте собі частіше побути на час дитиною, подуріти, покататися на гойдалках в парку, прокотитися з гірки на санчатах, поїсти чогось солодкого, пограти в дитячі ігри. Дитинство завжди викликає у нас лише теплі емоції, радість і сміх, так дозвольте собі на час побути дітьми.

Частіше жартуйте над собою та іншими (тільки по-доброму, без сарказму). Адже напевно вам доводилося потрапляти в смішні ситуації, так частіше згадуйте їх і жартуйте разом з вашими колегами і друзями! Можна також жартувати над певними звичками оточуючих вас людей, головне, щоб це нікого не ображало.

Регулярно відвідуйте сайти з анекдотами. Анекдоти у всіх людей з почуттям гумору викликають лише сміх, запал, гарний настрій. Зачитуйте найбільш смішні анекдоти вашим близьким, знайомим, друзям, смійтеся разом.

Балуйте себе: зробіть ванну з піною, а поруч на підносі поставте собі каву з тістечком смачним або морозиво. Взагалі, рідше собі відмовляйте в невеликих радощах.

Пробуйте себе в нових сферах, які вас цікавлять. Все нове приносить у наше життя лише позитивні емоції, радість, сміх, інтерес. Загалом, те, що треба для того, щоб відчувати себе щасливими людьми. З цієї причини рекомендується пробувати себе в нових сферах, відвідувати курси, знаходити собі нове хобі.

Найчастіше радуйте інших приємними подарунками, зустрічами, сюрпризами. Адже даруючи радість і сміх іншим, натомість ми отримуємо подвійну радість!

ladyportal.info

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь