Подія

Три тисячі жінок визначили, яким повинен бути справжній чоловік

Written By: admin - Жов• 04•10

Згідно з результатами опитування, проведеного серед трьох тисяч жінок, справжній джентльмен повинен уміти писати романтичні SMS, а також регулярно залишати повідомлення на стіні своєї коханої в соціальних мережах, повідомляє Daily Mail.

Також дві третини опитаних зізналися, що вважають непристойними, якщо на побаченні чоловік пише комусь SMS і говорить про своїх колишніх пасій. 42% опитаних також вважають неприйнятними для справжнього джентльмена називати улюблену жінку другою половинкою або дружиною.

Проте, як і раніше три чверті жінок вважають необхідним атрибутом справжнього джентльмена носити ідеально відпрасовану сорочку, куди б він не пішов. Половина жінок також чекають, що чоловік носитиме запонки, 16% вважають, що необхідна також витончена носова хустка. Також кожна двадцята хоче бачити джентльменів в капелюсі. Обов’язковим також залишаються бездоганні манери і чудове почуття гумору.

Автори дослідження відзначають ще один цікавий факт, якщо раніше дівчатам приносив задоволення розстелений на калюжі плащ, щоб вона могла пройти, не намочивши ніг, то зараз достатньо, коли хлопець просто не заважає їй дивитися улюблені серіали.

Нагадаємо, що згідно з нещодавнім дослідженням, проведеним порталом AskMen.com і журналом Cosmopolitan, чоловік 21 століття дотримується традиційних поглядів на сім’ю, секс і кар’єру, не дивлячись на сексуальну революцію і пропаганду вільних стосунків.

gazeta.ua

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь