Подія

Знамениті годинники

Written By: admin - Кві• 07•10

Вони називаються Tank, Oyster, Speedmaster або Navitimer. Вони відзначили століття легенд та інновацій. Це – міфи годинникової справи, які цінуються колекціонерами на вагу золота. Перед Вами – 10 найзнаменитіших годин у світі. Cartier Tank: годинник, «натхненний» танком
У 1917, під час Першої світової війни, Луї Картьє був натхненний танками Renault на створення змішаного типу годин. З моменту їх виходу в продаж в 1919 Tank переживав занепад раз сорок. Знамениті особистості носять або носили ці значущі годинники, серед яких Ів Монтан, Джон та Жаклін Кеннеді, Елтон Джон, Катрін Деньов і Жак Ширак.
Calibre 101 Reverso від Jaeger-LeCoultre: найменший механізм у світі
Calibre 101 був створений в 1929 і все ще випускається сьогодні. Цей годинник вагою всього в один грам складаються з 74 деталей. З моменту їх створення годинники випускалися в дуже обмеженій кількості; подібні годинники ніколи ніким не створювалися.
Rolex Oyster: перші водонепроникні годинники
Будучи символічними для марки, годинники Oyster були створені в листопаді 1927. З їх допомогою була вирішена проблема вогкості, яка проникає під циферблат і ушкоджує механізм. 24 листопада Мерседес Глейтц, молода плавчиха з Англії, перетинає Ла-Манш з годинником Oyster на зап’ясті. Щоб підкреслити цей подвиг, Rolex демонструє годинник в акваріумі.
Bulova Accutron: найбільш точний годинник у світі
Годинники Bulova Accutron були створені інженером-електриком, Максом Хетцелем, в 1953 році. Цей годинник забезпечений унікальним механізмом, який дозволяє щогодини відставати максимум на одну хвилину в місяць. Цей ультраточний хронометр продавався мільйонами в США аж до появи кварцових годинників.
Patek Philippe Réf 1415 HU: найдорожчий годинник у світі
Годинник Patek Philippe обсипаний захопленими відгуками у цілому світі. Він часто є предметом суперечок любителів і колекціонерів розкішних годинників на аукціонах. Одні такі годинники були продані в 2002 році за 6,6 млн. французьких франків (приблизно 4 мільйони євро) азіатському колекціонеру.
Omega Speedmaster: перший годиник на Місяці
Перший годинник, який побував на Місяці, – годинник Speedmaster – був на зап’ясті Буза Алдріна, другої людини, що ступила на місячну поверхню. Нейл Армстронг був змушений залишити годинник у капсулі з причини їх несправності. Як не дивно, Speedmaster Армстронга так і залишився законсервованим в бункерах НАСА, а годинник Алдріна був вкрадений і поліція не змогла його знайти.
Breitling Navitimer: улюблений годинник льотчиків
Створений в 1952 для авіації, Navitimer (скорочено від Navigation Timer) дозволяв пілотам вимірювати витрати палива, резерв карбюратора і тривалість польоту, переводити милі в морські милі або в кілометри. Циферблат цього годинника – чорний з білими цифрами; механізм Venus 178 був пізніше замінений механізмом Valjoux 7740. Справжній бестселер марки, Navitimer став у 50-х культовим об’єктом, який прагнули придбати багато колекціонерів.
Opus 3 від Harry Winston: найбільш незаурядний годинник
У 2003 Гаррі Вінстон поставив собі за мету створити годинник, який стане втілювати в собі принципи haute horlogerie і в той же час буде абсолютно особливим. Унікальним цей годинник робить механізм – Opus 3, що має шість «віконець», через які видно десять дисків, які обертаються індивідуально і показують дату, годину і хвилину.
Zenith El Primero: перший автоматичний хронограф
Розроблений в 1969 році, Zenith El Primero – перший механічний хронограф з автопідзаводом, здатний вимірювати час з точністю до 1 / 10 секунди. Це шедевр годинникової справи, в якому поєдналися невеликий обсяг, надійність і точність.


Swatch: годинник, що найбільше продається

Народжена у 1983 році з швейцарських годинникових груп ASUAG (Longines, Rado …) і SSIH (Omega, Tissot …), група Swatch – найбільше годинне об’єднання в світі. Після кризи 1970-х швейцарська годинна промисловість пережила новий зліт. Це відбулося завдяки винаходу Swatch – цих маленьких годинників в пластиковому корпусі, які створили Елмар Мок, інженер годинникового виробництва і пластмасових виробів, Жак Мюллер, спеціаліст годинникових механізмів, і дизайнери Марліз Шмід і Бернар Мюллер. Особливість цього годинника – невелика кількість деталей, приблизно 30, у той час як у традиційних їх близько ста. Тільки батарейку можна замінювати. Що стосується механізму, він закритий склом, що спаяно за допомогою ультразвуку.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Залишити відповідь